O nas

Kim jesteśmy?

Code Sensei to pierwsza w Polsce szkoła programowania wprowadziła zaawansowane kursy poświęcone wyłącznie językowi Ruby.

Code Sensei, narodziło się w Krakowie z pasji do dzielenia się wiedzą specjalistyczną. Wiemy, że tylko prawdziwi eksperci są w stanie przekazać w prosty i zrozumiały sposób umiejętności wymagane przez pracodawców w branży IT.

W swojej metodologii nauczania skupiamy się wyłącznie na rozwiązywaniu konkretnych problemów na “żywym organizmie”. Przekazujemy naszym kursantom tylko sprawdzone praktyki biznesowe, które dodatkowo dają im przewagę konkurencyjną na rynku nowych technologii.

About us image

Zespół

Jakub
Jakub
CEO
Kasia
Executive Manager
Kasia
Radek
Radek
Senior Ruby Developer
Tomek
Senior Ruby Developer
Tomek
Michał
Michał
Senior Ruby Developer
Piotrek
Ruby Developer
Piotrek
  • Wspierają nas:
  • Codest logo
  • Yieldbird logo

Rozwiń skrzydła w branży IT! ZAPISZ SIĘ NA KURS JUŻ DZIŚ!

Po przesłaniu formularza otrzymasz link do testów on-line. Następnie poinformujemy cię, czy zakwalifikowałeś się do kolejnego etapu rekrutacji - rozmowy w naszym biurze.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

arek@bluemond.pl
+48 666 008 191
(Telefon dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 9-16).

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Yieldbird Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Date będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgodny. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostepu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.