FAQ

Kto może wziąć udział w kursie?
Każdy, kto posiada podstawowe predyspozycje do rozwiązywania problemów wymagających analitycznego myślenia oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku angielskim. Spokojnie, nie musisz być geniuszem! Najważniejsze jest twoje zaangażowanie i gotowość do ciężkiej i intensywnej pracy.
Jak zapisać się na kurs?
Skorzystaj z naszego formularza zapisu. Następnie otrzymasz do rozwiązania dwa testy on-line, pierwszy sprawdzające twoje umiejętności czytania ze zrozumieniem w języku angielskim oraz drugi, weryfikujący umiejętność logicznego myślenia. W kolejnym etapie zaprosimy cię na rozmowę do naszego biura, aby móc z tobą porozmawiać i po prostu cię poznać.
Jak długo trwa kurs?
Kurs trwa 2 miesiące. Odbywa się w formie zajęć od 9 do 17, poprzedzony jest jednak miesięczną samodzielną pracą na podstawie dostarczonych przez nas materiałów. Będziesz potrzebował na nią około 2-3 h dziennie
Czy konieczna jest znajomość języka angielskiego?
Niezbędna jest podstawowa znajomość języka angielskiego, która pozwoli ci na czytanie ze zrozumieniem tekstów. Sam kurs prowadzony jest w języku polskim, więc jeśli nie czujesz się pewnie w słuchaniu/mówieniu po angielsku, nie stanowi to problemu.
Jak przygotować się do kursu?
Bardzo ważne jest, abyś samodzielnie opracował materiały, które otrzymasz w przed rozpoczęciem kursu, a także rozwiązał wszystkie zadania, jakie w nim znajdziesz. Powinieneś też nastawić się na sumienną i intensywną pracę podczas całego kursu. Również w czasie wolnym od zajęć.
Czy podczas kursu muszę posiadać własny komputer?
Tak, kursanci pracują na swoich komputerach - pozwala to na zabranie pracy do domu. Dzięki temu nie musisz przyzwyczajać się do innej konfiguracji środowiska. Minimalne wymagania sprzętowe to: rdzeniowy procesor oraz 2GB pamięci RAM. Przed rozpoczęciem kursu dostaniesz od nas instrukcję opisującą jakie oprogramowanie powinieneś zainstalować.
Ile czasu muszę poświęcić na kurs?
Sam kurs trwa dwa miesiące. Przed jego rozpoczęciem niezbędne jest jednak poświęcenie miesiąca na samodzielną pracę. W trakcie kursu warto, abyś utrwalał poznany materiał podczas samodzielnej pracy w domu. Jak widzisz, przed tobą naprawdę intensywny czas, ale pozwoli ci to na zdobycie nowych umiejętności.
Kiedy i ile muszę zapłacić za kurs?
Całkowity koszt kursu to 5 499 zł
Płatność może być rozłożona jest na 2 raty:
  • I rata za materiały wstępne, płatna przy podpisaniu umowy – 2 000 zł,
  • II rata, płatna w połowie kursu – 3 199 - 3 499 zł (w zależności od terminu i sposobu zapisu na kurs).
Czy mogę liczyć na dofinansowanie kursu?
Tak. Możesz ubiegać się o dofinansowanie na szkolenia indywidualne z Urzędu Pracy. Z takiego dofinansowania mogą korzystać osoby bezrobotne, w szczególności te, które:
  • mają wykształcenie gimnazjalne lub niższe i nie posiadają żadnych kwalifikacji zawodowych,
  • posiadają kwalifikacje niedostosowane do potrzeb rynku pracy i muszą je zmienić lub uzupełnić,
  • utraciły zdolność do wykonywania pracy w dotychczasowym zawodzie,
  • nie posiadają umiejętności aktywnego poszukiwania pracy.

Aby ubiegać się o dofinansowanie, wydrukuj i wypełnij poniższy wniosek: wniosek.pdf

Następnie, złóż wniosek w Grodzkim Urzędzie Pracy w Krakowie przy ul. Wąwozowej 34 w godzinach pracy Urzędu (poniedziałek - piątek od 7:45 do 14:45).

O sposobie rozpatrzenia wniosku zostaniesz poinformowany pisemnie w ciągu 30 dni od dnia jego złożenia. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniach, skontaktuj się z Urzędem Pracy (12 68 68 234).

Kiedy odbywają się zajęcia?
Zajęcia odbywają się przez 2 miesiące – od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-17.
Czy gwarantujecie mi pracę po ukończeniu kursu?
Niestety, nie możemy ci zagwarantować pracy. Zależy to od indywidualnych predyspozycji. Pomożemy ci jednak w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych: portfolio w postaci projektów wykonanych podczas kursu oraz CV. Przygotujemy cię do pozytywnego przejścia procesu rekrutacji. Bazując na naszym doświadczeniu, wesprzemy cię także w znalezieniu dopasowanych ofert pracy.
Na jakim stanowisku będę mógł pracować po ukończeniu kursu?
Nasz kurs przygotuje cię do rozpoczęcia pracy zawodowej oraz objęcia stanowiska Junior Developer.
Na jakie zarobki mogę liczyć jako Junior Developer?
Po zakończeniu kursu możesz objąć stanowisko Junior Developer - zarobki na tym stanowisku to kwoty 2500 - 4500 zł netto. Zdobywając doświadczenie oraz rozwijając swoje umiejętności, będziesz awansował i przechodził przez kolejne stopnie kariery. Wraz z tym będą wzrastać także Twoje zarobki.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

hello@codesensei.pl
+48 507 095 252
(Telefon dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 9-16).