FAQ

Kto może wziąć udział w kursie?
Każdy, kto posiada podstawowe predyspozycje do rozwiązywania problemów wymagających analitycznego myślenia oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem w języku angielskim. Spokojnie, nie musisz być geniuszem! Najważniejsze jest twoje zaangażowanie i gotowość do ciężkiej i intensywnej pracy.
Jak zapisać się na kurs?
Skorzystaj z naszego formularza zapisu. Następnie otrzymasz do rozwiązania dwa testy on-line, pierwszy sprawdzające twoje umiejętności czytania ze zrozumieniem w języku angielskim oraz drugi, weryfikujący umiejętność logicznego myślenia. W kolejnym etapie zaprosimy cię na rozmowę do naszego biura, aby móc z tobą porozmawiać i po prostu cię poznać.
Czy konieczna jest znajomość języka angielskiego?
Niezbędna jest podstawowa znajomość języka angielskiego, która pozwoli ci na czytanie ze zrozumieniem tekstów. Sam kurs prowadzony jest w języku polskim, więc jeśli nie czujesz się pewnie w słuchaniu/mówieniu po angielsku, nie stanowi to problemu.
Jak przygotować się do kursu?
Bardzo ważne jest, abyś samodzielnie opracował materiały, które otrzymasz w przed rozpoczęciem kursu, a także rozwiązał wszystkie zadania, jakie w nim znajdziesz. Powinieneś też nastawić się na sumienną i intensywną pracę podczas całego kursu. Również w czasie wolnym od zajęć.
Czy podczas kursu muszę posiadać własny komputer?
Tak, kursanci pracują na swoich komputerach - pozwala to na zabranie pracy do domu. Dzięki temu nie musisz przyzwyczajać się do innej konfiguracji środowiska. Minimalne wymagania sprzętowe to: rdzeniowy procesor oraz 2GB pamięci RAM. Przed rozpoczęciem kursu dostaniesz od nas instrukcję opisującą jakie oprogramowanie powinieneś zainstalować.
Czy gwarantujecie mi pracę po ukończeniu kursu?
Niestety, nie możemy ci zagwarantować pracy. Zależy to od indywidualnych predyspozycji. Pomożemy ci jednak w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych: portfolio w postaci projektów wykonanych podczas kursu oraz CV. Przygotujemy cię do pozytywnego przejścia procesu rekrutacji. Bazując na naszym doświadczeniu, wesprzemy cię także w znalezieniu dopasowanych ofert pracy.
Na jakim stanowisku będę mógł pracować po ukończeniu kursu?
Nasz kurs przygotuje cię do rozpoczęcia pracy zawodowej oraz objęcia stanowiska Junior Developer.
Na jakie zarobki mogę liczyć jako Junior Developer?
Po zakończeniu kursu możesz objąć stanowisko Junior Developer - zarobki na tym stanowisku to kwoty 2500 - 4500 zł netto. Zdobywając doświadczenie oraz rozwijając swoje umiejętności, będziesz awansował i przechodził przez kolejne stopnie kariery. Wraz z tym będą wzrastać także Twoje zarobki.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

arek@bluemond.pl
+48 666 008 191
(Telefon dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 9-16).

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Yieldbird Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Date będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgodny. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostepu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.