Absolwenci

Historie absolwentów

Bartłomiej
Bartłomiej
Junior Ruby Developer w Codest

Dyplom Automatyki i Robotyki nie dał mi satysfakcji, więc zacząłem rozglądać się za czymś ciekawszym. Natrafiłem na kurs w Code Sensei, który z poziomu laika doprowadził mnie do Codest, i to już drugiego dnia po zakończeniu kursu. Praca jest inspirująca i przynosi mi wiele satysfakcji, do tego stopnia, że swoją magisterkę chcę oprzeć na Ruby on Rails.

Mateusz
Mateusz
Junior Ruby Developer w Codest

Zanim dotarłem do stanowiska Junior Developera Ruby on Rails w Codest, czekała mnie długa droga przez dwa kierunki studiów - architekturę i budownictwo. Wiedzę z Ruby zdobywałem samodzielnie i na kursie on-line, ale dopiero nauka w Code Sensei doszflifowała moje umiejętności. Ukończenie tego kursu to wygrane nowe życie!

Paulina
Paulina
Junior Ruby Developer w Thomas Holden Holdings

Chciałam nauczyć się programować sama. W końcu skończyłam technologię chemiczną na Politechnice Krakowskiej to już nic mnie nie przestraszy! Ale od zera, bez żadnych podstaw... to wymaga mnóstwa czasu. Ale jak się okazało nie z Code Sensei. Dzięki kursowi rozpoczęłam swoją pierwszą pracę jako programistka RoR. Nie wiem czy udałoby mi się samej. A już na pewno nie w tak krótkim czasie!

Krzysztof
Krzysztof
Junior Ruby Developer w tons.com

Chwilę po ukończeniu technikum informatycznego wstąpiłem do Policji. Po kilku latach stwierdziłem, że służba nie daje mi już satysfakcji więc postanowiłem wrócić do wyuczonego fachu - okazało się jednak, że zostałem z tyłu z wiedzą i informacjami. Kurs pozwolił mi nadrobić zaległości i wrócić na właściwe tory. Obecnie pracuję jako zagraniczny kontraktor ogarniając backend pewnej firmie z Zatoki Perskiej.

Rozwiń skrzydła w branży IT! ZAPISZ SIĘ NA KURS JUŻ DZIŚ!

Po przesłaniu formularza otrzymasz link do testów on-line. Następnie poinformujemy cię, czy zakwalifikowałeś się do kolejnego etapu rekrutacji - rozmowy w naszym biurze.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej?

arek@bluemond.pl
+48 666 008 191
(Telefon dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 9-16).

Zapisując się wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Yieldbird Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10 (Administrator danych). Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Date będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgodny. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostepu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.