Graduates

Testimonials

Bartłomiej
Bartłomiej
Junior Ruby Developer w Codest

Dyplom Automatyki i Robotyki nie dał mi satysfakcji, więc zacząłem rozglądać się za czymś ciekawszym. Natrafiłem na kurs w Code Sensei, który z poziomu laika doprowadził mnie do Codest, i to już drugiego dnia po zakończeniu kursu. Praca jest inspirująca i przynosi mi wiele satysfakcji, do tego stopnia, że swoją magisterkę chcę oprzeć na Ruby on Rails.

Mateusz
Mateusz
Junior Ruby Developer w Codest

Zanim dotarłem do stanowiska Junior Developera Ruby on Rails w Codest, czekała mnie długa droga przez dwa kierunki studiów - architekturę i budownictwo. Wiedzę z Ruby zdobywałem samodzielnie i na kursie on-line, ale dopiero nauka w Code Sensei doszflifowała moje umiejętności. Ukończenie tego kursu to wygrane nowe życie!

Paulina
Paulina
Junior Ruby Developer w Thomas Holden Holdings

Chciałam nauczyć się programować sama. W końcu skończyłam technologię chemiczną na Politechnice Krakowskiej to już nic mnie nie przestraszy! Ale od zera, bez żadnych podstaw... to wymaga mnóstwa czasu. Ale jak się okazało nie z Code Sensei. Dzięki kursowi rozpoczęłam swoją pierwszą pracę jako programistka RoR. Nie wiem czy udałoby mi się samej. A już na pewno nie w tak krótkim czasie!

Krzysztof
Krzysztof
Junior Ruby Developer w tons.com

Chwilę po ukończeniu technikum informatycznego wstąpiłem do Policji. Po kilku latach stwierdziłem, że służba nie daje mi już satysfakcji więc postanowiłem wrócić do wyuczonego fachu - okazało się jednak, że zostałem z tyłu z wiedzą i informacjami. Kurs pozwolił mi nadrobić zaległości i wrócić na właściwe tory. Obecnie pracuję jako zagraniczny kontraktor ogarniając backend pewnej firmie z Zatoki Perskiej.

Spread your wings in the IT industry! SIGN UP FOR A COURSE TODAY!

After submitting the form, you will receive a link to some online tests. After you complete them, we will inform you whether you have qualified for the next stage of recruitment – interviews at our office.

Contact us

Do you have any questions? Want to know more?

hello@codesensei.pl

By signing up, I agree to receive commercial information from CODEST LTD. with its registered office in Kings Avenue, Manchester, England, M8 5AS (Data Administrator). I can withdraw my consent at any time. The date will be processed until the withdrawal of consent. The Administrator processes the data in accordance with the Privacy Policy. I have the right of access to the data, rectification, deletion or restriction of the processing, the right to object, the right to lodge a complaint with a supervisory authority or to transfer the data.